Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

1 квітня 2014 року
Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

Черговий семінар з питань організації здійснення закупівель за бюджетні кошти триває в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 1 по 4 квітня 2014 р. Участь у семінарі беруть фахівці районних агролісових господарств та підприємств Чернігівської області, відповідальні за здійснення закупівель за бюджетні кошти. Навчання здійснюється відповідно до листа Мінекономрозвитку України від 18 лютого 2014 р. № 3305-13/5638-08. Навчальна програма погоджена облдержадміністрацією та обласною радою. Відкрили семінар заступник начальника управління – начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації .Зінаїда Рубан, юрисконсульт КП «Чернігівоблагроліс» Василь Дубін та директор Центру Володимир Бойко.

Учасники семінару звернуть увагу на сучасний стан нормативно-правової бази щодо державних закупівель в Україні (Закон України  «Про здійснення державних закупівель» та ін.); розглянуть основні положення та функції комітету з конкурсних торгів, порядок оприлюднення інформації щодо закупівель; особливості закупівель за рамковими угодами; організації та проведення відкритих торгів; порядок підготовки документації конкурсних торгів.

Слухачі вивчатимуть специфіку укладання договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти; порядок звітності щодо здійснення державних закупівель; питання відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, державного регулювання, контролю у сфері закупівель та типові порушення під час проведення процедур державних закупівель.

Спеціалісти опрацьовуватимуть засади складання річного плану закупівель; порядок розкриття пропозицій конкурсних торгів; методику оцінки та порівняння пропозицій конкурсних торгів; порядок проведення процедури закупівлі товарів, робіт чи послуг та оформлення необхідної документації. По завершенню навчання його учасники пройдуть контрольний тест на предмет засвоєння отриманих знань.

Час оприлюднення: 1 квітня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Організація роботи з документами та питання відкритості та прозорості органів державної влади та місцевого самоврядування в контексті законодавства про доступ до публічної інформації

Тематичний короткостроковий семінар для начальників загальних відділів апаратів райдержадміністрацій проводиться Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 1 по 3 квітня 2014 р.

В контексті змін до законодавства щодо публічної інформації держслужбовці ознайомляться з основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади; організацією роботи із зверненнями громадян; заходами щодо удосконалення системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та станом реагування на запити, звернення, листи депутатів усіх рівнів; Також розглядатимуться аспекти Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (обґрунтування, витоки, зміст).

Під час практичних занять надаватимуться практичні поряди щодо належного виконання законодавства про доступ до публічної інформації; висвітлюватимуться основні аспекти підготовки розпорядчих документів, протоколів, доручень, листів; граматична парадигма самостійних та службових частин мови в ділових паперах; застосування інформаційних технологій в державному управлінні та здійснення комп’ютеризації документообігу в органі влади.

Час оприлюднення: 1 квітня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052