Розроблення стратегії сталого розвитку міста, стратегічних пріоритетів і шляхів їх досягнення

24 квітня 2014 року
Розроблення стратегії сталого розвитку міста, стратегічних пріоритетів і шляхів їх досягнення

Черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації 24-25 квітня 2014 р. Захід здійснюється в рамках проекту «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області». Його метою є ознайомлення учасників з європейськими принципами розроблення стратегії сталого розвитку міста.

Насамперед міські та селищні голови презентують власні напрацювання у вигляді інвестиційних візитівок власних населених пунктів. За участі експерта – керівника управління економіки та розвитку м. Кемптен (Баварія, ФРН) Ріхарда Шісля відбудеться подальше обговорення кожного з проектів, їм буде надана відповідна оцінка та висловлені пропозиції щодо покращення представлених розробок.

На прикладі м. Кемптен учасники семінару ознайомляться з принципами розроблення стратегій розвитку міста, обговорять важливість і потребу визначення стратегічних пріоритетів розвитку міста для формування оперативних планів діяльності міських рад. Поряд з розробкою ідеї (стратегічних пріоритетів) сталого розвитку міста очільники міських та селищних громад області дізнаються про можливості просування цих напрямів під час проведення масових та науково-практичних заходів. Вибір формату заходу та розроблення його програми для просування ідеї сталого розвитку міста, залучення зацікавлених до цих заходів сторін опрацьовуватиметься під час відповідних практичних занять. Модератором дискусій та обговорень виступатиме керівник Інституту врядування  Анатолій Чемерис.

Час оприлюднення: 24 квітня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування

Чергові заняття за програмою постійного діючого семінару з питань запобігання та протидії проявам корупції проходять в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Участь у заході беруть державні службовці Департаменту фінансів облдержадміністрації, посадових осіб виконавчого апарату обласної ради, управління комунального майна Чернігівської обласної ради.

Під час лекцій висвітлюватиметься система корупційних правопорушень в Україні та особливості відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Час оприлюднення: 24 квітня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Про положення щодо забезпечення та засоби реабілітації інвалідів йшлося під час тематичного короткотермінового семінару «Актуальні питання забезпечення ветеранів та інвалідів внаслідок загального захворювання та інвалідів з дитинства спецавтотранспортом, технічними та іншими засобами реабілітації і санаторно-курортними путівками». Захід проведений 24 квітня 2014 р. Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для спеціалістів районних, міських Чернігова, Ніжина, Прилук відділів у справах інвалідів управлінь праці та соціального захисту населення.

Увага слухачів зосереджувалася на порядку забезпечення інвалідів автомобілями, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації. В контексті зазначеної тематики учасники семінару ознайомилися з засадами Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (обґрунтування, витоки, зміст), а також етичними вимогами до діяльності державного службовця.

Час оприлюднення: 24 квітня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052