Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

13 травня 2014 року
Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

Під такою назвою в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення з 13 по 16 травня 2014 р. проходить семінар для спеціалістів з питань організації здійснення закупівель за бюджетні кошти. Навчання проводиться відповідно до листа Мінекономрозвитку України від 18 лютого 2014 р. № 3305-13/5638-08. Навчальна програма погоджена облдержадміністрацією та обласною радою.

Учасники семінару ознайомляться з останніми змінами у нормативно-правовій базі щодо державних закупівель в Україні (Закон України «Про здійснення державних закупівель» та ін.); розглянуть основні положення та функції комітету з конкурсних торгів, порядок оприлюднення інформації щодо закупівель; особливості закупівель за рамковими угодами; організації та проведення відкритих торгів, двоступеневих торгів; організації і проведення попередньої кваліфікації учасників, запиту цінових пропозицій.

Фахівці опрацьовуватимуть порядок підготовки документації конкурсних торгів; специфіку укладання договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти; порядок звітності щодо здійснення державних закупівель; питання відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, державного регулювання, контролю у сфері закупівель та типові порушення під час проведення процедур державних закупівель.

Також спеціалісти звернуть увагу на засади планування закупівель; порядок розкриття пропозицій конкурсних торгів; методику оцінки та порівняння пропозицій конкурсних торгів та відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель. Під час практичного заняття слухачі опановуватимуть порядок проведення процедури закупівлі товарів, робіт чи послуг та оформлення необхідної документації. По завершенню семінару його учасники пройдуть контрольний тест на предмет засвоєння отриманих знань.

Час оприлюднення: 13 травня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

у рамках підвищення кваліфікації державних службовців Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Центр підвищення кваліфікації кадрів провів перше заняття постійно діючого тематичного семінару на тему: «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

У відкритті семінару-тренінгу взяв участь Левочко Олександр Володимирович – перший заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації, який у своєму виступі відзначив актуальність обраної теми семінару, ним було підкреслено, що практика проведення таких семінарів сприяє покращенню обізнаності державних службовців із новим антикорупційним законодавством.

Проводив семінар заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Меженний Сергій Олександрович.

Учасники семінару обговорили історичний ракурс корупції та міжнародний досвід протидії їй та запобігання, мали змогу отримати роз’яснення щодо того, як трактуються корупція та корупційні правопорушення в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Час оприлюднення: 12 травня 2014 року

Виконавець: Підгайний П.М.

конт. тел.: (0462) 676-052