Новини за 23 червня 2014р.

23 червня 2014 року

у рамках підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Менського району Центр підвищення кваліфікації кадрів провів тематичний короткотерміновий семінар-тренінг на тему: «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

У роботі семінару-тренінгу взяв участь перший заступник голови Менської районної державної адміністрації Василенко Володимир Улянович та керівник апарату райдержадміністрації Неруш Вікторія Валентинівна.

Проводила семінар начальник юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Мужикова Наталія Михайлівна.

У ході проведення семінару-навчання особливу увагу приділялося питанням визначення поняття корупції, корупційного правопорушення, конфлікту інтересів на державній службі, суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб’єктів, які здійснюватимуть заходи щодо запобігання та протидії корупції. Наталія Михайлівна ознайомила всіх присутніх із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією. А саме, учасників семінару було поінформовано про види відповідальності за корупційні правопорушення,  про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення. Також учасники семінару-навчання дізнались про існуючі обмеження щодо осіб, які звільнилися з посад або припинили діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування; обмеження щодо використання службового становища, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, щодо одержання подарунків (пожертв), щодо роботи близьких осіб та ін.

Час оприлюднення: 23 червня 2014 р.

Виконавець: Підгайний П.М.

конт. тел.: (0462) 676-052