Презентація збірника наукових праць «Розумовські зустрічі»

17 вересня 2014 року
Презентація збірника наукових праць «Розумовські зустрічі»

Презентація першого номеру нового загальноукраїнського друкованого засобу масової інформації відбудеться в прес-клубі «Ділове слово» 24 вересня 2014 року. Це збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Його співзасновники: Сіверський центр післядипломної освіти, Інститут законодавства Верховної Ради України, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Український інститут національної пам’яті та Сіверський інститут регіональних досліджень. Періодичність – раз на рік.

Програмні цілі збірника – підвищення рівня обізнаності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, всіх зацікавлених громадян з історією та сучасним розвитком державного будівництва в Україні, відновлення історичної та національної пам`яті, інформування населення про результати наукових робіт у сфері дослідження питань формування адміністративно-територіального устрою та системи владних інституцій України, реформування системи державного управління та місцевого самоврядування. На сторінках видання публікуватимуться статті, що аналізують теоретичні та практичні здобутки у галузі історії, права та державного управління.

Новий засіб масової інформації призначений для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, політологів, істориків, викладачів, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, українським та світовим досвідом функціонування державної служби, органів місцевого самоврядування та перспективами розвитку територіальних громад.

Очікується участь у презентації директора Інституту законодавства Верховної Ради України Олександра Копиленка, директора Київського офісу Інституту Кеннана Ярослава Пилинського.

Дата презентації: 24 вересня 2014 року.

Початок: об 11.00.

Місце проведення: актовий зал Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Белінського, 11).

Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

Час оприлюднення: 17 вересня 2014 р.

Виконавець Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052