Професійна програма підвищення кваліфікації

29 вересня 2014 року
«Професійна програма підвищення кваліфікації»

Навчання новопризначених спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконавчих апаратів обласної, районних рад та виконкомів (міст обласного та районного значення) проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 29 вересня по 1 жовтня 2014 р. (І сесія). Участь у відкритті навчання взяв директор Центру Володимир Бойко.

Слухачі ознайомляться з конституційними засадами державного управління і державної служби, нормативно-правовими актами, що регламентують державне управління, застосуванням права в державному управлінні, його принципами; положеннями Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (обґрунтування, витоки, зміст); інформаційним забезпеченням державного управління і державної служби.

Учасники навчання дізнаються про основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади; аспекти виконавчої дисципліни та контролю у чинному законодавстві, організацію контролю в органах влади; обговорюватимуть засади гендерної політики в діяльності органів державної влади й місцевого самоврядування та комунікативної компетентності державних службовців. Під час практичних занять слухачі покращуватимуть практичні навички роботи в Microsoft Excel та опановуватимуть засади усного та писемного ділового мовлення.

Час оприлюднення: 29 вересня 2014 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052