Професійна программа підвищення кваліфікації секретарів сільских, селищних рад

11 листопада 2014 року
Професійна программа підвищення кваліфікації секретарівсільских, селищних рад

Навчання секретарів сільських, селищних рад за напрямом 1501 «Державне управління» проводиться Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 13 листопада 2014 р. (друга сесія).

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів йтиметься про децентралізацію державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); організаційно-кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування; зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин; роль держави та її провідних інституцій у забезпеченні охорони дитинства.

Cекретарі візьмуть участь у тренінгу з питань попередження та протидії торгівлі людьми в місцевих громадах; продовжать опрацьовувати порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування (робота з єдиними та державними реєстрами), правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Також розглядатиметься організація роботи зі зверненнями громадян; правовим регулюванням діловодства та архівної справи (складання номенклатури та формування справ); військовий облік військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування та стан призначення державних соціальних допомог у Чернігівській області (оформлення субсидій). Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням, після чого секретарі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 11 листопада 2014 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Дотримання вимог чинного законодавства щодо ведення бухгалтерського обліку та складання звітності по виконанню бюджетів та кошторисів бюджетних установ. Координація діяльності головних бухгалтерів бюджетних установ

Тематичний короткотерміновий семінар для начальників відділів звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головних бухгалтерів управлінь Державної казначейської служби України Чернігівської області проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 11 по 13 листопада 2014 р.

Бухгалтери дізнаються про особливості дотримання вимог Регламенту роботи Державної Казначейської служби України та її територіальних органів; дотримання вимог чинного законодавства в частині опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію; актуальні питання бухгалтерського обліку операцій з виконання державного та місцевих бюджетів (оперативний бухгалтерський контроль) та основні зміни порядку казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, оформлення документів, що надаються для оплати зобов’язань.

Учасники навчання з’ясовуватимуть проблемні питання щодо повернення помилково або зайво зарахованих коштів до державного і місцевих бюджетів та відшкодування податку на додану вартість; особливості проведення клірингових операцій та їх відображення в бухгалтерському обліку (повернення невикористаних коштів субвенцій в зв’язку з завершенням бюджетного року відповідно до вимог ст. 57 Бюджетного кодексу України); перевірок органами казначейства документів, наданих розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів для реєстрації зобов’язань, застосування кодів економічної класифікації видатків. Також здійснюватиметься аналіз останніх законодавчих змін з питань бухгалтерського обліку по виконанню кошторису в бюджетних установах; змін порядку казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, оформлення документів, що надаються для оплати зобов’язань та основних недоліків і порушень, виявлених в ході проведення аудитів Управлінь Казначейства Чернігівської області.

Слухачі звернуть увагу і на особливості індексації та коригування заробітної плати; положення сучасного антикорупційного законодавства України (Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції») та дотримання порядку погодження призначення на посаду та звільнення з посади головного бухгалтера бюджетної установи.

Час оприлюднення: 11 листопада 2014 року.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052