Новини за 25 листопада 2014р.

25 листопада 2014 року
Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні

25 – 28 листопада 2014 р. Чернігівський центр перепідготовки та підвищення для кваліфікації кадрів проводить черговий семінар для спеціалістів з питань організації та здійснення закупівель за бюджетні кошти.

Учасники заходу розглядатимуть положення нормативно-правової бази щодо державних закупівель в Україні (ЗУ  «Про здійснення державних закупівель» та ін.); основні положення та функції комітету з конкурсних торгів, перелік документів та строки оприлюднення інформації щодо закупівель на відповідному веб-порталі.

Фахівці ознайомляться з особливостями здійснення закупівель за рамковими угодами (укладання рамкових угод; порядок визначення генеральних замовників; перелік товарів та послуг, що можуть закуповуватися за рамковими угодами). Водночас вони дізнаються про особливості визначення потреби, порядок складання річного плану закупівель та внесення змін до нього, визначення предмета та вибір процедури закупівлі.

Слухачі опрацьовуватимуть порядок оскарження процедури закупівель; організації та проведення відкритих, двоступеневих торгів (порогові показники при здійсненні закупівлі; подання оголошення та вибір строку подання пропозицій конкурсних торгів; забезпечення пропозиції конкурсних торгів); здійснення попередньої кваліфікації учасників, запиту цінових пропозицій (порогові показники при здійсненні процедури закупівлі; особливості проведення процедури закупівлі).

Далі розглядатиметься порядок підготовки документації конкурсних торгів; розкриття, оцінка та порівняння пропозицій конкурсних торгів; специфіка укладання договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти; порядок звітності щодо здійснення державних закупівель; питання відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, державного регулювання, контролю у сфері закупівель та типові порушення під час проведення процедур державних закупівель.

Під час практичних занять спеціалісти опановуватимуть засади проведення процедури закупівлі товарів, робіт чи послуг та оформлення необхідної документації. По завершенню навчання його учасники складатимуть контрольний тест на предмет засвоєння отриманих знань та отримають відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 25 листопада 2014 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***
Організація діяльності державного службовця

Тематичний короткотерміновий семінар для спеціалістів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації проводиться Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 25-26 листопада 2014 р. Участь у відкритті взяв директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Тематика семінару стосуватиметься питань роботи із службовими документами на державній службі та контролю за їх виконанням; прийому громадян та розгляду звернень; модернізації моделі державної служби та стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки.

Учасники навчання опановуватимуть технологію підготовки та проведення публічного виступу; дізнаються про засади мотивації праці, професійного спілкування державних службовців; ознайомляться з особливостями планування роботи, робочого часу та попередження проявів професійного вигорання в діяльності державного службовця.

Час оприлюднення: 25 листопада2014 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

на виконання Плану заходів з реалізації Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240 Центр підвищення кваліфікації кадрів для державних службовців органів державної виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування Козелецького району провів виїзний семінар-тренінг на тему: «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

У відкритті семінару-тренінгу взяли участь: керівник апарату Козелецької районної державної адміністрації Пенська Наталія Володимирівна та спеціаліст ІІ категорії Центру Скороход Тетяна Миколаївна.

Проводив семінар Пузирний Вячеслав Феодосійович – доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету, кандидат юридичних наук, доцент.

Учасники семінару обговорили історичний ракурс корупції та міжнародний досвід протидії їй та запобігання. Присутні мали змогу ознайомитися з питаннями щодо того, як трактуються корупція та корупційні правопорушення в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Пузирний Вячеслав Феодосійович також коротко зупинився на основних аспектах законів, які були ухвалені Верховною Радою 14 жовтня 2014 року та підписані Президентом України Петром Порошенком щодо боротьби з корупцією – «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Усі учасники семінару-тренінгу отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 25 листопада2014 р.

Виконавець: Скороход Т.М.

конт. тел.: (0462) 676-052