Новини за 26 листопада 2014р.

26 листопада 2014 року
Професійна програма підвищення кваліфікації

Навчання новопризначених спеціалістів виконавчих апаратів обласної, районних рад та виконкомів (міст обласного та районного значення) за напрямом підготовки 1501 «Державне управління» (ПППК) проводиться Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 26-28 листопада 2014 р. (ІІ сесія). Участь у відкритті взяв директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Посадові особи місцевого самоврядування ознайомляться з аспектами децентралізації державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); положеннями сучасного антикорупційного законодавства України (Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції») українського законодавства та міжнародні зобов’язання щодо охорони і захисту прав інтелектуальної власності та додержанням вимог законодавства про мови.

Учасники навчання звернуть увагу на аспекти державної політики у сфері закупівель; можливості застосування нових медіа у роботі державних службовців; роль держави та її провідних інституцій у забезпеченні охорони дитинства; шляхи детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення; запобігання торгівлі людьми (соціальні аспекти вирішення проблеми). Також новопризначені спеціалісти дізнаються про нестандартні факти з історії діяльності влади Чернігова. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням, під час якого слухачі матимуть змогу перевірити власні знання, набуті протягом двох сесій.

Час оприлюднення: 26 листопада 2014 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052