Представники ЄС в Україні зустрінуться з молоддю та студентами Чернігова

5 лютого 2015 року
Представники ЄС в Україні зустрінуться з молоддю та студентами Чернігова

12 лютого 2015 року о 14:30 в Чернігівському центрі європейської інформації (пр-т. Миру, 43, приміщення Центру підвищення кваліфікації, аудиторія №3) відбудеться зустріч керівника відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса з представниками молодіжних об’єднань, професорсько-викладацьким складом та студентами Чернігівської області.

Представництво ЄС в Україні запрошує активістів молодіжних організацій та студентів до участі у відкритій дискусії. Усі охочі отримають можливість поставити питання представникам ЄС щодо ключових напрямків поточних відносин Україна–ЄС, необхідних реформ в контексті імплементації Угоди про Асоціацію, допомогу Україні від ЄС, а також, про можливості стажування та навчання у європейських університетах та інституціях.

Візит Представництва ЄС до Чернігова відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Людмили Чабак +38(066)97-83-411, seminog82@mail.ru або Ольги Гуртовенко, телефон +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.