Про децентралізацію в Ріпках

10 лютого 2015 року
Про децентралізацію в Ріпках

Третій семінар на тему «Засади та основні напрями реформування територіальної організації влади та децентралізації фінансів» пройшов 10 лютого 2015 року в Ріпках.

В ньому взяли участь всі 32 голови територіальних громад району. Розпочалось навчання з обговорення питань фінансування закладів культури, освіти, охорони здоров`я та взаємин між бюджетами району й територіальних громад. Надалі розглядалися кроки, що вже зроблені з метою реформування територіального управління України та найближчі очікування.

Детально учасники зупинилися на змінах положень Бюджетного й Податкового кодексів та особливостях бюджетування у 2015 році. Завершився семінар обговоренням положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та нещодавно ухваленого проекту Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Сільські та селищні голови цікавилися наявними прикладами співробітництва в рамках нового законодавства. Вони також висловили сподівання на якнайскоріше оприлюднення методики, на підставі якої розроблятимуться перспективні плани об`єднання територіальних громад.

Проводили заняття директор Центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко та консультант із питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку України Юрій Вдовенко.

Час оприлюднення: 10 лютого 2015 року.

Виконавець:Чабак Л.А.

конт. тел.: (8-0462) 676 052