Представники ЄС в Україні завітали до Чернігова

14 лютого 2015 року
Представники ЄС в Україні завітали до Чернігова

В рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбулася зустріч делегації Представництва ЄС в Україні зі студентами та викладачами міста Чернігова. Захід проходив у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 12 лютого 2015 року.

Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас розповів присутнім про переваги європейського шляху для України, а саме: відкриття виходу на великі ринки, надання можливостей для економічного розвитку, сприяння створенню нових робочих місць тощо.

Пан Вілчінскас також поділився досвідом євроінтеграції власної країни – Литви та наголосив, що в цих процесах саме молодь повинна проявляти ініціативу, брати участь у міжнародних проектах, вивчати досвід інших країн, щоб допомагати розвитку демократії та економіки у власній країні. В свою чергу, студентів цікавили можливості навчання та працевлаштування в Європі.

Нагадаємо, що інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить впродовж року в різних містах України. Її мета – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Час оприлюднення: 14 лютого 2015 року.

Виконавець:Казіміров Д.В.

конт. тел.: (8-0462) 676 052