Нормативно-правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування, адаптація до права ЄС та положень Угоди про асоціацію

За програмою тематичного короткотермінового семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 15 – 16 квітня 2015 р. проходить навчання для начальників юридичних відділів виконавчих апаратів районних, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів обговорюватимуться правові засади діяльності органів місцевого самоврядування (основні зміни в законодавстві); правові аспекти роботи зі зверненнями громадян, розгляду депутатських звернень, запитів та запитань. Також висвітлюватимуться основні положення антикорупційного законодавства та щодо реалізації органами місцевого самоврядування права фізичних та юридичних осіб на інформацію.

Учасники семінару дізнаються про зміни у законодавстві щодо регулювання земельних відносин; державної реєстрації права на нерухоме майно та їх обтяжень та візьмуть участь у «круглому столі», який стосуватиметься актуальних питань участі органів місцевого самоврядування в адміністративному процесі.

Час оприлюднення: 15 квітня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (8-0462) 676 052