Надходження платежів до Пенсійного фонду та забезпечення захисту прав застрахованих осіб

Таку назву має тематичний короткотерміновий семінар, організований  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Він проводиться для начальників відділів надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи управлінь Пенсійного фонду України з 26 по 29 травня 2015 р.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як децентралізація державної влади (реформування місцевого самоврядування та територіальна організація влади в Україні); положення антикорупційного законодавства; основні засади законопроекту «Про державну службу»; проект програми оздоровлення та модернізації пенсійної системи України на 2015 – 2020 рр. та реформування пенсійної системи, зміни в пенсійному законодавстві.

Начальники відділів ознайомляться з основними положеннями юридичного забезпечення діяльності органів Пенсійного фонду; організацією контрольно-перевірочної роботи в управлінні Пенсійного фонду України в м. Чернігові; практичними аспектами планування та виконання бюджету Пенсійного фонду; цільового використання коштів, фінансового аудиту, ведення АРМу ОССВ, формування та подання звітності та використання можливостей центрального сховища обліку сплати страхових внесків до Пенсійного фонду. Окрім цього, висвітлюватимуться основні напрями діяльності органів Пенсійного фонду області з питань легалізації заробітної плати та детінізації доходів населення; особливості використання програмного забезпечення; концепція розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем в органах Пенсійного фонду.

Час оприлюднення: 26 травня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052