Професійна програма підвищення кваліфікації з англійської мови

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з англійської мови (друга сесія) за напрямом 6.020303 «Філологія» проводиться Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 14 по 25 вересня 2015 р. Його учасниками є спеціалісти апарату, управлінь та відділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та місцевих рад, на яких покладено обов’язки щодо питань європейської та євроатлантичної співпраці.

На матеріалах з англійської мови держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування з’ясовуватимуть сутність, основні принципи міграційної політики; основні проблеми європейської міграційної політики та політики щодо прикордонного контролю, надання тимчасового притулку, імміграції. В цьому блоці слухачі також опрацюють тему трудової міграції, її причини та розвиток національної міграційної політики.

Під час наступних занять вивчення англійської мови проходитиме в розрізі таких тем, як засади трудового права (вирішення трудової суперечки, дискримінація на робочому місці тощо); сільськогосподарські системи та загальні цілі сільськогосподарської політики; пріоритетні напрямки розвитку сільського господарства в Європі; підтримка сільського господарства в ЄС (форми державної підтримки); сільськогосподарська політика та міжнародна торгівля; економічна теорія, економічний цикл та бюджетна політика.

По завершенню навчання слухачі пройдуть тестування та отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 14 вересня 2015 р.

Виконавець:Казіміров Д.В.

конт. тел.: (8-0462) 676 052