Порадник для аграріїв вийшов друком у Чернігові

Брошура з інфографікою «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників» побачила світ у Чернігові. Видання покликане розкрити можливості для модернізації вітчизняного сільського господарства в умовах Угоди про Асоціацію з ЄС, а саме: способи та стимули щодо активізації місцевих ініціатив, розвитку дрібного підприємництва на селі, кооперації, перспективних видів рослинництва та тваринництва, органічного землеробства, сільського туризму та збуту сільгосппродукції.

Незабаром брошура буде презентована під час публічних заходів, на яких власне обговорюватимуться перспективні напрямки та виклики для вітчизняного аграрного сектору в умовах Асоціації з ЄС. Вони відбуватимуться впродовж вересня – листопада поточного року в малих містах та селищах Кіровоградської, Полтавської та Чернівецької областей.

Нагадаємо, що в електронному вигляді брошура доступна для перегляду за посиланням http://institute.sivertraining.org.ua/biblioteka.php

 

Видання надруковане Сіверським інститутом регіональних досліджень в рамках проекту «Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС» за підтримки Європейської програмної ініціативи МФ «Відродження».