Забезпечення ефективності запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування

Тематичний короткотерміновий семінар з питань запобігання корупції пройшов у Центрі перепідготовки та підвищення 22 жовтня 2015 р. Захід був призначений для керівників та спеціалістів Управлінь Державної казначейської служби України у Чернігівській області.

Присутні на семінарі звернули увагу на соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні та світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; опрацьовували основні положення ЗУ «Про запобігання корупції». Також увага слухачів зверталася на психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та питання етики державного службовця. По завершенню навчання його учасники пройшли тестування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Час оприлюднення: 22 жовтня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Питання безпеки в діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Тематичний короткотерміновий семінар для державних службовців структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій відбувся в Центрі перепідготовки 21 жовтня 2015 р.

Учасники заходу  розглянули зміни до Конституції України в частині децентралізації (нові переваги та виклики) та засади Антикорупційної політики як основного напряму державної політики національної безпеки України.

Окрім цього, були висвітлені загальні засади протидії інформаційній агресії та побудови комунікацій з громадськістю в умовах інформаційної війни; загальні вимоги та організаційні засади забезпечення захисту державних інформаційних ресурсів або інформації, вимога щодо захисту якої установлена законом в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах та основні напрямки діяльності місцевих органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту.

Час оприлюднення: 22 жовтня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052