«Обговорення Проекту Концепції Державної цільової економічної програми розвитку в Україні інноваційної інфраструктури на період до 2020 року»

29 жовтня 2015 року у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбудбулась експертна зустріч на тему: «Обговорення Проекту Концепції Державної цільової економічної програми розвитку в Україні інноваційної інфраструктури на період до 2020 року». Представники Чернігівської ОДА та громадськості мали можливість поспілкуватися з заступником Міністра освіти і науки Стріхою Максимом Віталійовичем. Окрім Чернігова, в обговоренні взяли участь представники обласних адміністрацій та громадських об’єднань з Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

Під час зустрічі мова велась про сучасну ситуація у сфері створення та розвитку інноваційної інфраструктури, розвиток національної інноваційної інфраструктури, основні цілі та завдання діяльності її об’єктів, форми державної підтримки, джерела та порядок їх надання. Також змова йшла про розробку систем класифікації та державної акредитації для підтвердження рівня компетентності і відповідності діяльності об’єктів інноваційної інфраструктури заявленим цілям.

У подальшій дискусії представників регіонів цікавили питання підвищення ефективності системи державного регулювання діяльності нових форм інноваційної інфраструктури, забезпечення розвитку мережі нових елементів інноваційної інфраструктури (інноваційних центрів, центрів трансферу технологій, наукових парків, індустріальних парків, регіональних інноваційних кластерів, інноваційних бізнес-інкубаторів, банків технологічної інформації), збільшення частки інноваційної продукції в загальному обсязі реалізованої продукції. Обговорювались питання підвищення конкурентоспроможності економіки, зростання чисельності зайнятих в інноваційній сфері, а також збереження і розвиток науково-технічного потенціалу, інтелектуального капіталу країни в інтересах суспільства.

Час оприлюднення: 29 жовтня 2015 р.

Виконавець: Казіміров О.В.

конт. тел.: (0462) 676-052