Про перспективи та виклики для вітчизняного агарного сектору в умовах асоціації з ЄС говорили у Корюківці

Виїзний семінар-тренінг «Очікуваний вплив асоціації з Європейським Союзом на агропромисловий комплекс Чернігівської області» проходив у приміщенні Корюківської райдержадміністрації 15 грудня 2015 року.

Учасники семінару: посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці, представники громад Корюківщини спілкувалися з приводу можливостей, які відкриває Угода про асоціацію з ЄС для розвитку сільського господарства в Україні, пов’язані з цим перспективи та виклики для дрібних сільгоспвиробників. Також вони отримали практичні поради щодо реалізації власних ініціатив, дій місцевої влади у розвитку села, розвитку дрібного підприємництва, кооперації, органічного землеробства, сільського туризму, заняття перспективними видами рослинництва, тваринництва тощо.

Під час заходу було зроблено наголос на активізації саме власних ініціатив, пошуку нових форм господарювання та зайнятості в сільській місцевості.

Проводив семінар-тренінг Михайло Селінний – завідувач кафедри природокористування та техногенної безпеки Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Чернігівського національного технологічного університету, кандидат економічних наук, а також Ячна Олена Олексіївна – заступник начальника управління – начальник відділу харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Час оприлюднення: 15 грудня 2015 р.

Виконавець: Казіміров О.В.

           конт. тел.: (0462) 676-052

Основи стратегічного планування розвитку територій та проектного менеджменту вивчали в Ріпках

«Основи стратегічного планування розвитку територій та проектного менеджменту» – черговий виїзний семінар-тренінг з такою назвою проведено в селищі Ріпки 14 грудня 2015 року.

В навчанні, організованому Центром у співпраці з районною державною адміністрацією взяли участь посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці Ріпкинщини.

Основною темою обговорення стало питання розвитку ресурсної бази органів місцевого самоврядування в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями, Йшла мова про існуючі можливості залучення міжнародної технічної допомоги, європейський досвід та українські практики. Також розглядалися   особливості планування проекту (основи проектного менеджменту) та актуальні на даний час конкурси проектів.

Заняття проводили: учений секретар Центру, кандидат філософських наук Людмила Чабак та експерт офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади області Римма Олексенко.

Час оприлюднення: 15 грудня 2015 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052