Навчання в Макіївці

В найменшій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини – Макіївській, Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар для членів виконавчого комітету, який став останнім в серії подібних навчань.

З учасниками семінару спілкувалися експерт офісу реформ  Микола Силенко, начальник управління департаменту фінансів облдержадміністрації Світлана Демиденко.

Навчання в МакіївціЕксперти розказували про формування оптимальної структури виконкому, умови оплати праці працівників виконкому, питання управління закладами бюджетної сфери, зокрема освіти та охорони здоров`я. Окремо було приділено увагу питанням надання субвенцій на соціально-економічний розвиток громади. Зокрема, йшлося про прийняту напередодні постанову Кабінету Міністрів України про надання субвенцій з державного бюджету на розвиток об`єднаних територіальних громад. Фахівці роз’яснили механізм одержання цих субвенцій, порядок та умови їх надання. Також висвітлювалися зміни до тендерного законодавства, зокрема перехід на електронні закупівлі.

На семінарі розглядалися і питання надання адміністративних послуг.  Адміністратор управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради  Ігор Власенко розказав про створення центрів надання адміністративних послуг, як зробити надання адміністративних послуг більш зручним для користувачів, а функціонування центру економічно обґрунтованим.

Час оприлюднення: 18 березня 2016 року.
Виконавець: Коваленко Н.В.
конт. тел.: (0462) 676 052