Що чекати державним службовцям після впровадження нової редакції Закону України «Про державну службу» –

про це розповідали державним службовцям органів виконавчої влади та посадовим особам місцевого самоврядування Срібнянського району Підгайний Петро Михайлович – заступник директора  Центру, магістр державної служби та Дубок Валентин Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління у рамках виїзного семінару-тренінгу: «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування».

Під час семінару йшлося також про основні аспекти Закону України «Про державну службу», який вступить в силу з 1 травня 2016 року, про підзаконні нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження державної служби в органах виконавчої влади відповідно до вимог Закону України «Про державну службу».

Також у рамках навчання Ожог Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу ресурсного забезпечення розвитку територій та з питань державного сектору економіки Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації практично розповіла для розпорядників бюджетних коштів району про сутність та механізми проведення електронних державних закупівель.

У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяли участь голова Срібнянської районної державної адміністрації Бондаренко Ніна Григорівна та керівник апарату  Срібнянської районної державної адміністрації Чаленко Костянтин Борисович.

Час оприлюднення: 06 квітня 2016 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052

Правові підстави та організаційні засади регулювання участі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в державному управлінні: новели українського законодавства

За програмою постійно діючого семінару Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації 6 квітня 2016 р. проводить друге заняття з питань новел українського законодавства у галузі державного управління. Участь у навчанні беруть державні службовці Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

Мова йтиме про нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження державної служби в органах виконавчої влади відповідно до вимог Закону України «Про державну службу». Заняття проводить заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління Валентин Дубок.

Час оприлюднення: 6 квітня 2016 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (8-0462) 676 052