«Як оцінити діяльність органу виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю»

Чергова експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики відбулась 21 квітня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

В он-лайн режимі через відеопортал YouТube експерти, представники Творчого центру ТЦК обговорювали методологію проведення оцінки діяльності органу виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю».

 Під час зустрічі мова йшла про  забезпечення принципів підзвітності та підконтрольності органів державної влади та їх посадових осіб в їхній діяльності.

Також розглядалися основні проблеми, що обмежують публічну звітність перед громадськістю.

Експерт дійшли висновку, що для забезпечення високого ступеня підзвітності й відповідальності органів державної влади та контролю громадськості потребує як посилення вимог безпосередньо до звітності, так й активізації дотичних інструментів, заходів. Необхідним є посилення контролю в системі органів державної влади. Доцільно органам державної влади ініціювати розробку спільно з   представниками громадськості належних критеріїв ефективності звітності, серед яких дотримання принципів, стандартів, вимог, чітко визначена та персоніфікована відповідальність, результативність тощо, а також також методології оцінювання відповідності реальних витрат посадових осіб, депутатів, суддів, працівників правоохоронних органів та членів їхніх родин, задекларованим доходам.

Час оприлюднення: 21 квітня 2016 р.

Виконавець: Казіміров О.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

«Енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії, оптимізація схем теплопостачання населених пунктів»

Вищезазначений семінар проводився Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 20 квітня  на замовлення Сосницької селищної ради. Навчання для слухачів проводив Сергій Зінченко – керівник осередку громадського об’єднання Асоціації енергоаудиторів в Чернігівській області, керівник проектів науково-виробничого підприємства «Енергоіновація».

Під час навчання посадові особи місцевого самоврядування Сосниці, представники місцевих ОСББ та комунального підприємства ознайомилися з питаннями нормативно – правової бази з питань енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії, а також світовим досвідом використання альтернативних джерел енергії.                                          Учасники семінару ознайомилися з оптимізацією схем теплопостачання. Окремо були розглянуті приклади впровадження енергозберігаючих технологій в містах України та проектів по впровадженню альтернативних джерел енергії на території Чернігівської області.

Час оприлюднення: 21 квітня 2016 р.

Виконавець: Болотний П.В.

конт. тел.: (0462) 676-052