Основні аспекти організації роботи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії в органах Пенсійного фонду України

Тематичний короткотерміновий семінар щодо організації виплати пенсій в органах ПФУ проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 17 по 20 травня 2016 р. Участь у навчанні беруть спеціалісти з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області.

Спеціалісти управлінь ПФУ ознайомляться з організацією роботи з виконання

Кисла Любов Іванівна – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та куратор групи  кандидат історичних наук Казіміров Дмитро вікторович  на відкриті групи спеціалістів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області  17 травня 2016.року.
Кисла Любов Іванівна – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та куратор групи кандидат історичних наук Казіміров Дмитро Вікторович.

законів України, постанов Кабінету Міністрів України при вирішенні питань пенсійного забезпечення та основними завданнями органів ПФУ по удосконаленню роботи, дотриманню вимог чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій. Розглядатиметься порядок збору, перевірки та надання оперативної та статистичної звітності та аналіз фактичного використання коштів по результатах нарахування та виплати пенсій.

Слухачі звернуть увагу на організацію роботи по виплаті пенсій органами ПФУ, порядок проведення індексації пенсій та виплати пенсій за довіреністю; відпрацювання списків одержувачів пенсій, по яких виявлено факти недостовірних даних про працевлаштування пенсіонерів; порядок проведення утримання надміру виплачених сум пенсій, відрахування з пенсій; порядок виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні та особливості виконання рішень суду щодо пенсійного забезпечення.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як: етика та корпоративна культура державного службовця; основні аспекти ЗУ «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції»; психологічні засади продуктивності ділового спілкування, Конфлікти та способи їх вирішення.

Під час практичних занять спеціалісти дізнаються про деякі питання підготовки документації та ведення звітності за допомогою офісних програм; практичне застосування програмно-технологічного комплексу АСОПД/КОМТЕХ, ведення електронної бази відрахувань;відпрацювання новопризначених, поновлених, взятих на облік пенсійних справ та справ, по яких проведено перерахунок пенсій за допомогою АСОПД/КОМТЕХ та ознайомляться з концепцією розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем.

Час оприлюднення: 17 травня 2016 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (8-0462) 676 052