Навчання новопризначених спеціалістів

За професійною програмою підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання новопризначених спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконкомів міст обласного та районного значення (друга сесія).

З 12 по 16 вересня державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування братимуть участь у серії тематичних зустрічей та конверсаторіумів, присвячених основам публічного управління та гуманітарно-соціального розвитку суспільства в Україні. Мова йтиме про інституційні зміни, необхідні для реформування державного управління України; положення законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування»; основні аспекти ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію». Учасники навчання дізнаються про роль держави та її провідних інституцій у забезпеченні охорони дитинства; практичні аспекти ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Далі мова йтиме про очікуваний вплив Угоди про асоціацію на аграрний бізнес(домогосподарства та розвиток сільських територій Чернігівщини; правові засади державної політики енергозбереження, запровадження енергозберігаючого обладнання та технологій в регіоні; природно-техногенні загрози та заходи, щодо їх усунення і мінімізації. В рамках навчання відбудуться також тематичні зустрічі з нагоди річниці визволення України та Чернігівщини від фашистських загарбників та до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру.

В контексті організації діяльності працівників органів влади розглядатимуться культурологічні та соціально-психологічні засади ораторського мистецтва; ділова риторика та принципи мовного впливу; складові усного професійного спілкування та його ефективності; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу та роботи зі зверненнями громадян.

Під час тренінгів та практичних занять увага слухачів звертатиметься на лідерство як соціально-психологічний феномен, способи позиціонування лідерських якостей; електронний офіс (збір, обробка та візуалізація інформації) та загальні засади протидії інформаційній агресії в умовах інформаційної війни. По завершенню навчання його учасники пройдуть комп’ютерне тестування на предмет якості знань, отриманих впродовж двох сесій, та одержать свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 12 вересня 2016 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052