Про діяльність місцевої влади з розвитку територій в умовах Асоціації з ЄС говорили в Сновську

«Напрями діяльності місцевої влади з розвитку сільських територій в умовах асоціації України з ЄС»  – тематичний семінар-тренінг під такою назвою було організовано 4 жовтня 2016 року Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації в м. Сновськ, на базі Сновської райдержадміністрації.

В рамках навчання його учасники, а це голови територіальних громад Сновського району  проаналізували сільськогосподарський аспект Угоди про асоціацію України з ЄС, звернули увагу на потенційні загрози та виклики для дрібних сільгоспвиробників, окремо зупинилися на діях місцевої влади Чернігівщини у розвитку сільських територій та порадах для дрібних сільгоспвиробників. Під час семінару були продемонстровані й успішні практики кооперації, реалізації спільних ініціатив в сільській місцевості.

Участь у проведенні навчання взяли: завідувач кафедри Чернігівського національного технологічного університету , к.е.н. Михайло Селінний, учений секретар Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.ф.н.  Людмила Чабак, начальник відділу продовольчої безпеки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олена Ячна.

Час оприлюднення: 5 жовтня 2016 р.

Виконавець:Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676 052