«Організація закупівельної діяльності, зокрема через проведення процедур закупівель централізованими закупівельними організаціями»

Чергова експертна зустріч в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбулася в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

Цього разу експерти, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, громадськість говорили про організацію закупівельної діяльності.

Під час зустрічі в першу чергу згадувався Європейський досвід здійснення закупівель, а саме створення ЦЗО – централізованих закупівельних організацій. Відтак наводилися приклади функціонування ЦЗО. Зокрема, це послуги транспортування, медичні товари, устаткування, а також такий вагомий сектор закупівель як товари та послуги в галузі інформаційних технологій.

Далі в процесі дискусії мова велась про необхідність створення ЦЗО в Україні. Експерти зазначили плюси і мінуси створення закупівельних організацій.

Час оприлюднення: 17 листопада 2016 р.

Виконавець: Казіміров О.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Основи стратегічного планування розвитку територій та проектного менеджменту вивчали в Сосницы

У Сосницькому районі, відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2016 рік, у проведено тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Основи стратегічного планування розвитку територій та проектного менеджменту».

До участі в семінарі були запрошені посадові особи місцевого самоврядування, державні службовці місцевих органів виконавчої влади, представники громадських організацій та інші категорії слухачів Сосницького району.

Після короткої вступної частини експерти центру перепідготовки та підвищення кваліфікації ознайомили присутніх з теоретичними аспектами проектної діяльності, розповіли про різні види донорських організацій та різновиди проектів. Соціально-активні сосничани ознайомилися з правилами створення проекту, основними розділами проектної заявки, правилами описання проблеми та завдань проекту, вимогами до бюджету, визначенням кількісних та якісних результатів впровадження проекту.

Організатори семінару – Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, Сосницька районна державна адміністрація.

З представниками управлінських структур та громадськими активістами Сосниччини працювали учений секретар центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат філософських наук Людмила Чабак та керівник ГО «Центр сприяння розвитку громад» Римма Олексенко.

Час оприлюднення: 17 листопада 2016 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676 052