Заключний семінар в Деснянській ОТГ

Останній семінар для виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад за галуззю знань, напрямом підготовки 1501 «Державне управління» (ПППК) відбувся в селищі Десна. Організатор семінару – Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Слухачі – працівники виконавчого апарату Деснянської ОТГ дізнавалися про можливості залучення коштів міжнародної технічної допомоги для розвитку громад та управління земельними ресурсами в межах об`єднаної територіальної громади.

Учасників семінару насамперед цікавили питання щодо покрокової інструкції з розробки й написання проектної пропозиції, практичної співпраці з громадськими організаціями у напрямку реалізації спільних проектів, пошуку інформації про донорські інституції тощо.

Щодо земельних питань, то тут насамперед, наголос було зроблено на вирішенні питань приватної власності жителів, укладенні типових договорів оренди, питаннях зміни цільового призначення земель, роботи з іноземними громадянами з питань земельної власності тощо.

Викладачі семінару – заступник начальника управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру  в області Ігор Пузан та  учений секретар Центру, кандидат філософських наук Людмила Чабак.

Час оприлюднення: 19 грудня 2016 р.

Виконавець:Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052