Про новий закон та електронне врядування: семінар у Сновську

         Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочав низку тематичних семінарів під спільною назвою «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України». У Сновську його слухачами стали працівники виконавчого апарату районної ради, виконкому об`єднанної теритоторіальної громади, в тому числі – в.о. старост, а також державні службовці структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрили навчання голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, Сновський міський голова Олександр Медведьов.

Виступ Володимира Бойка
Виступ Володимира Бойка

        Темами для обговоерння стали: основні положення нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядуванння», ухваленого Верховною Радою України 9 лютого 2017 р.; підзаконні нормативно-правові акти, що супроводжуватимуть його запровадження; порядок електронного декларування. Учасників семінару цікавили такі питання: які повановаження залишаться у голови після запровадження окремої посади керівника служби в органі місцевого самоврядування, чи будуть бухгалтери службовцями місцевого самоврядування, як присвоюватимуться нові ранги нинішнім службовцям, наскільки відрізнятимуться посадові оклади службовців та працівників, які виконуватимуть функції з обслуговування, чи буде обов`язковим комп`ютерне тестування під час проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, чи можна буде без конкурсу переводитися з посад у райдержадміністрації до виконкому об`єднаної територіальної громади, коли запроваджується процедура щорічного оцінювання, від якого рівня рахуватиметься мінімальний посадовий оклад, в яких випадках може застосовуватися старе законодавство з пенсійного забезпечення. Щодо електронного декларування, то його процедура розглядалася на семінарі в форматі відкритого спеціалізованого діалогу.

Валентин Дубок
Валентин Дубок

         Заняття проводили заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Валентин Дубок, головний спеціаліст юридичного відділу апарату Чернігівської облдержадміністрації Іван Вересоцький, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко.

Час оприлюднення: 27 лютого 2017 р.

Виконавець: Бойко В.М.

конт. тел.: (0462) 676-052