Посадові особи місцевого самоврядування Талалаївського та Бобровицького районів ознайомилися з основними аспектами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

У рамках навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару-тренінгу «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» Центр підвищення кваліфікації кадрів провів заняття для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій слухачів за визначенням Талалаївського та Бобровицького районів.

У ході виїзних занять посадовці отримали знання з основних аспектів нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; ознайомилися із підзаконними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог закону про службу в органах місцевого самоврядування, а також із методикою подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування.

Під час семінару Підгайний Петро Михайлович – заступник директора центру розповів присутнім про основні новели Закону України від 9 лютого 2017 р. «Про службу в органах місцевого самоврядування». Детально зупинився на питаннях врегулювання статусу службовців органів місцевого самоврядування; нової моделі оплати праці, що мінімізує суб`єктивізм керівника; деполітизації служби в органах місцевого самоврядування тощо.

Семінар у Бобровиці
Семінар у Бобровиці

У ході навчання Дубок Валентин Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління під час свого виступу зупинився на проектах підзаконних нормативно-правових актах Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог закону про службу в органах місцевого самоврядування.

Також з метою своєчасної подачі електронної декларації посадовими особами публічного права в частині фінансового контролю обговорено зі слухачами семінару питання стосовно порядку отримання особистого ключа електронного цифрового підпису; користування системою електронного декларування; посилення відповідальності за несвоєчасність та недостовірність заповнення електронної декларації; загальних питань впровадження електронного декларування. За допомогою мультимедійних засобів присутні ознайомилися з інтерфейсом системи і особливістю заповнення окремих розділів декларації.

Час оприлюднення: 17 березня 2017 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052