Посадові особи місцевого самоврядування та депутатський корпус Прилуцької міської ради вивчали законодавство про службу в органах місцевого самоврядування»

«Основні засади  реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» –, під такою назвою пройшов виїзний семінар-тренінг  для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Прилуцької міської ради.

Під час семінару Підгайний Петро Михайлович – заступник директора центру, магістр державної служби та Дубок Валентин Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління ознайомили посадовців з основними аспектами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; підзаконними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог закону про службу в органах місцевого самоврядування, а також із методикою подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування.

Присутніх цікавили питання щодо врегулювання статусу службовця органу місцевого самоврядування; стимулювання кар’єрного зростання; підвищення рівня соціального та матеріального захисту службовців; нової моделі оплати праці тощо.

Час оприлюднення: 23 березня 2017 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052

Можливості та додаткові ресурси для розвитку громад за рахунок поглиблення співробітництва з міжнародними організаціями та участі в актуальних грантових програмах (проектах)

Тематичний короткотерміновий семінар щодо пошуку додаткових ресурсів для розвитку територіальних громад та участі в актуальних грантових програмах проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 22 – 23 березня 2017 р. Цільовою аудиторією семінару є представники райдержадміністрацій, міст обласного значення та голови об’єднаних територіальних громад.

Учасники семінару дізнаються про можливості, які надає співробітництво органів влади та місцевого самоврядування з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями; актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій.

Увага присутніх звертатиметься на досвід участі Чернігівської області

у проектах міжнародної технічної допомоги та грантах; досвід  розробки та управління проектами в територіальній громаді та конкурс проектів інститутів громадянського суспільства в рамках реалізації програми розвитку інститутів громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2016 – 2020 роки.

Наступна серія практичних занять присвячуватиметься особливостям планування проекту (основам проектного менеджменту); вимогам до заповнення аплікаційної форми; критеріям інноваційності проекту. Також мова йтиме про управління ризиками проекту, оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів; формування бюджету проекту, планування кошторису видатків та типові недоліки проектних пропозицій. Учасники семінару візьмуть участь у «круглому столі» на тему «Реалізація в Чернігівській області проектів за рахунок міжнародної технічної допомоги (в яких бенефеціаром виступає обласна державна адміністрація)».

Час оприлюднення: 22 березня 2017 року
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (0462) 676 052