Юридичні аспекти організації роботи з виплати пенсій в органах Пенсійного фонду України

Тематичний короткотерміновий семінар щодо юридичних аспектів виплати пенсій проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 16 по 19 травня 2017 р. Участь у навчанні беруть фахівці юридичних служб управлінь Пенсійного фонду в області.

Обговорюватимуться актуальні питання забезпечення додержання законодавства в діяльності органів Пенсійного фонду України; результати перевірок стану організації правової роботи в органах Фонду, шляхи удосконалення якості правової роботи; представлення інтересів органів Фонду в судах та організація роботи органів Пенсійного фонду України щодо виконання законодавства про пенсійне забезпечення.

Учасники навчання ознайомляться з можливостями нових технологій

та сервісами Пенсійного фонду України, роботою з веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України; застосуванням законодавства України про банкрутство; положеннями ЗУ «Про державну службу» та «Про запобігання корупції»; особливостями взаємодії органів Державної виконавчої служби з органами Пенсійного фонду України та особливостями організації і проведення публічних закупівель.

Тематика практичних занять та тренінгів стосуватиметься правил ділового мовлення як складової адміністративної культури державного службовця; особливостей ораторського мистецтва та взаємодії оратора з аудиторією; етики та корпоративної культури державного службовця; психологічних засад ділового спілкування та способів вирішення конфліктних ситуацій.

Час оприлюднення: 16 травня 2017 року
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (0462) 676 052