Державна політика щодо боротьби із застосуванням заборонених засобів і методів у спорті

15 червня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбулась експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Державна політика щодо боротьби із застосуванням заборонених засобів і методів у спорті». Експерти, представники Міністерства молоді та спорту України, Національного антидопінгового центру,громадськість говорили про проект Закону України «Про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу України щодо боротьби з допінгом у спорті».

 До обговорення долучились представники шести областей держави.

Час оприлюднення: 15 червня 2017 р.

Виконавець: Казіміров О.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Кращий державний службовець

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 15 – 16 червня проводить тематичний короткотерміновий семінар для учасників ІІ туру цього конкурсу. Про порядок проведення конкурсу розповів заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління Валентин Дубок.

Державні службовці ознайомляться зі станом реформування державної служби та засадами  ефективності державного управління; конституційними засадами державного управління (принцип розподілу влад, система органів державної влади України); положеннями антикорупційного законодавства; професійно-етичними вимогами до поведінки представників органів державної влади.

Під час практичних занять обговорюватимуться особливості культури публічного виступу, культури мовлення як складової адміністративної культури та комунікативної компетентності державних службовців. Окрім цього, учасники семінару актуалізують свої знання щодо пошуку та збору інформації в мережі Інтернет, методики її обробки, візуалізації, а також підготовки презентацій та звіту.

Час оприлюднення: 15 червня 2017 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Підготовка проектів регіонального розвитку

Виїзний тематичний короткостроковий  семінар-тренінг з Підготовки проектів регіонального розвитку проведений Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації  15 червня 2017 р. на базі Ріпкинської райдержадміністрації  для посадових осіб місцевого самоврядування та інших категорій слухачів, за визначенням керівництва районної  державної адміністрації.Участь у відкритті взяла заступник голови РДА Тризна С.П.

Під час даного заходу зазначену  тему детально висвітлила начальник відділу Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Помеленко І.В.    

Заступник директора Центру Подоляк Л.П. акцентував увагу присутніх на необхідності використання можливостей залучення позабюджетних коштів для реалізації проектів місцевого розвитку та Програми секторальної бюджетної підтримки ЄС ,яка найближчим часом запрацює,а також підвів підсумки семінару.

Час оприлюднення: 15 червня 2017 р.

Виконавець: Подоляк Л.П..

конт. тел.: (0462) 676-052

У Чернігівському районі вивчали основні аспекти нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Центр підвищення кваліфікації кадрів для посадових осіб місцевого самоврядування Чернігівського району провів виїзний семінар-тренінг  «Основні засади  реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України».

У відкритті та роботі семінару взяв участь Поліщук Володимир Андрійович – заступник голови Чернігівської районної ради.

Під час семінару присутні ознайомилися з основними аспектами нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; ознайомилися із підзаконними нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог закону про службу в органах місцевого самоврядування.

Посадовці цікавились, фінансовим забезпеченням служби в органах місцевого самоврядування, повноваженнями керівника служби в органах місцевого самоврядування, порядком проведення конкурсу на зайняття вакантних посад службовців місцевого самоврядування, посадовими окладами службовців, питаннями визначення категорій та рангів посадових осіб місцевого самоврядування, оплати праці, а також вступу громадян України на службу в органи місцевого самоврядування, її проходження та припинення тощо.

Проводили семінар Підгайний Петро Михайлович – заступник директора центру, магістр державної служби та Дубок Валентин Петрович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління.

Час оприлюднення: 15 червня 2017 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052