Підготовка проектів регіонального розвитку

Виїзний тематичний короткостроковий  семінар-тренінг з Підготовки проектів регіонального розвитку проведений Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації  27 червня 2017 р. в смт.Козелець для посадових осіб місцевого самоврядування, інших категорій слухачів, за визначенням керівництва районної державної адміністрації.Участь у відкритті та роботі заходу  взяла керівник апарату  райдержадміністрації Пенська Н.В.

Під час даного семінару зазначену  тему детально висвітлила начальник відділу Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Помеленко І.В.  Про шляхи залучення позабюджетних коштів для реалізації проектів місцевого            розвитку поінформував заступник директора Центру Подоляк Л.П. Він також акцентував увагу присутніх на необхідності використання можливостей Програми секторальної бюджетної підтримки ЄС для реалізації регіональних проектів,яка найближчим часом запрацює,та підвів підсумки семінару.

Час оприлюднення: 29 червня 2017 р.

Виконавець: Подоляк Л.П..

конт. тел.: (0462) 676-052

Про спільний розвиток у Новгороді-Сіверському

Про перспективи місцевого самоврядування та спільний розвиток територій йшлося у Новгороді-Сіверському під час тематичного семінару «Процес децентралізації та спільний розвиток території».

Представники Новгород-Сіверської міської ради, її виконавчого комітету активно спілкувалися з приводу децентралізації, служби в органах місцевого самоврядування, перспектив та змін до законодавства.

Обговорювали учасники семінару і необхідність розробки стратегії розвитку міста, а також спілкувалися з приводу можливостей залучення позабюджетних коштів для розвитку громад, жалілися на брак кадрів у цій сфері.

Проводили семінар Володимир Бойко – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, Людмила Чабак – учений секретар однойменного центру та Кайл Колд – волонтер Корпусу Миру США.

 Організатори навчання Новгород-Сіверська міська рада, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації, Сіверський інститут регіональних досліджень та Корпус Миру США.

Час оприлюднення: 29 червня 2017 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052