Стратегічне планування та міжмуніципальне співробітництво як пріоритети діяльності місцевої влади

Про пріоритетні напрями діяльності місцевої влади з розвитку територій в умовах асоціації України з ЄС йшла мова під час однойменного тематичного семінару, що відбувся 6 вересня в місті  Борзна.

Учасники заходу, а саме голови територіальних громад, працівники Борзнянської районної ради та районної державної адміністрації проаналізували питання розвитку територій, атрибути стратегічного управління, зокрема, детально зупинилися на основних аспектах стратегічного планування, розглянули основні етапи процесу, такі як аналіз, планування, впровадження, звернули увагу на основні розділи в документі стратегії.

Ознайомилися присутні й з Законом України «Про співробітництво територіальних громад», а також розглянули можливі напрями міжмуніципального співробітництва в своєму регіоні, серед яких організація збору та вивезення твердих побутових відходів, спільне фінансування ремонту доріг, надання первинної медико-санітарної допомоги, придбання пожежної машини тощо.

Семінар, організований Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації,  проведений радниками з питань децентралізації та регіонального розвитку ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування».

 

Час оприлюднення: 6 вересня 2017 року.
Виконавець:Чабак Л.А.
конт. тел.: (0462) 676 052

Запровадження системи електронного документообігу в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування

Тематичний короткотерміновий семінар з питань впровадження електронного документообігу проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 6 по 8 вересня 2017 р. До участі у навчанні запрошені секретарі сільських, селищних, міських рад області.

Тематика семінару охоплюватиме основи електронного врядування та його технології; впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування та застосування системи електронного документообігу (ведення довідників, робота з кореспонденцією тощо). Також секретарі ознайомляться з правилами безпечної роботи в Інтернеті та захисту комп’ютерів від вірусів (налаштування операційної системи, антивірусні програми).

В рамках навчанння заплановано висвітлення таких питань, як основні аспекти закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; регламент органу місцевого самоврядування; фінансові аспекти реформи місцевого самоврядування; новації міністерства юстиції України в сфері державної реєстрації актів цивільного стану та нововведення в законодавстві у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації прав.

Час оприлюднення: 6 вересня 2017 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052