Навчання старост об’єднаних територіальних громад

За професійною програмою підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 23 по 27 жовтня проходить навчання старост об’єднаних територіальних громад (друга сесія).

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів розглядатимуться засади

стратегічного планування, бюджетного процесу, надання соціальних послуг та вчинення нотаріальних дій в об’єднаній територіальній громаді (далі – ОТГ). Водночас йтиметься про компетентність, завдання, обов’язки старости в системі місцевого самоврядування; нові виклики та проблеми при плануванні його роботи. Окрім цього, висвітлюватиметься порядок реєстрації місця проживання фізичних осіб органами місцевого самоврядування та положення ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Старости ОТГ ознайомляться з особливостями використання фондів охорони навколишнього природного середовища всіх рівнів (зокрема паспортизації місць видалення відходів); управління земельними ресурсами в межах ОТГ та надання відомостей з державного земельного кадастру. Також вони дізнаються про технічно досяжний потенціал використання альтернативних джерел енергії в області; очікуваний вплив Угоди про асоціацію на аграрний бізнес; перспективи сількогосподарської обслуговуючої кооперації як складової сталого розвитку сільських територій та можливості області по забезпеченню високорепродуктивним насінням зернових культур, картоплі та насінням трав.

Практичні заняття стосуватимуться  парадигми самостійних та службових частин мови в діловому мовленні; факторів емоційного та професійного вигорання працівника публічної служби.  Завершиться навчання  тестуванням на предмет набутих впродовж двох сесій знань та презентацією випускних робіт учасників навчання. Після цього вони отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 23 жовтня 2017 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052