Розвиток туристичного потенціалу територіальних громад

Про шляхи розвитку туристичного потенціалу територіальних громад області йшлося час тематичного короткотермінового семінару, який проходив у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 26 – 27 жовтня 2017 р. Навчання проводилося для фахівців, відповідальних за сферу культури у територіальних громадах.

Під час семінару йшлося про туризм в рамках концепції розвитку сільських територій; використання сучасних світових та європейських методик та механізмів при формуванні та просуванні регіонального туристичного продукту: кластерний підхід, соціальний діалог, механізми державно-приватного партнерства;  врахування критеріїв та індикаторів сталого розвитку при формуванні стратегій розвитку регіонів. Також обговорювалися стан та перспективи розвитку туристичної галузі Чернігівщини та шляхи позиціонування туристичного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг.

Учасники зустрічі мали нагоду ознайомитися з можливостями для розвитку туризму в громадах, які надає створення та функціонування сільських туристичних садиб; підготовка сучасних проектів – стартапів (на прикладі парку природи «Беремицьке») та ознайомитися з історіями успіху туристичних дестинацій на території області (туркомплекс «Голубі озера», еко-садиба «На селі у дідуся та приватні котеджі у с. Олешня»).

Час оприлюднення: 27 жовтня 2017 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052