Техніка комунікації та ведення переговорів. Ділова риторика

Про тактику ведення переговорів та ораторське мистецтво йшлося під час семінару, який проходив у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 7 – 8 листопада 2017 р. До участі в навчанні були запрошені спеціалісти райдержадміністрацій, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, працівники виконавчого апарату об’єднаних територіальних громад, відповідальні за роботу зі зверненнями громадян. Відкрив семінар директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Під час практичних занять учасники семінару мали нагоду ознайомитися з техніками комунікацій у діловому спілкуванні; основними правилами ділової риторики; складовими невербальної комунікації та отримали практичні поради щодо ведення переговорів та підготовки публічного виступу.

Увага присутніх зверталася на практичні аспекти організації роботи зі зверненнями громадян та взаємодію в цій частині між органами державної влади і місцевого самоврядування; основні завдання та організацію роботи з документами в органах влади; необхідність додержання службовцями вимог законодавства про мови при виконанні ними службових обов’язків та практичні аспекти реалізації Законів України «Про доступ до публічної інформації» і «Про інформацію».

Час оприлюднення: 8 листопада 2017 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052