Інформаційний візит до Дніпропетровської області

         Представники чотирнадцяти об’єднаних територіальних громад Чернігівщини вирушили до Дніпропетровської області. Йдеться про освітньо-інформаційний візит, що є частиною проекту фонду Ганса Зайделя (Німеччина, Баварія) та Чернігівського центру підвищення кваліфікації «Сталий розвиток ОТГ, міст і селищ Чернігівської області». Візит підтримано Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування. Сьогодні, 14 листопада, очікується зустріч із керівництвом обласної ради та участь у «круглому столі» «Першочергові завдання розвитку ОТГ». Протягом трьох днів чернігівці побувають у п’яти громадах: Слобожанській, Царичанській, Петриківській, Покровській, Васильківській. В програмі – зустрічі в селищних радах, знайомство з роботою старостинських округів, щойно створеною місцевою пожежною охороною та іншими проявами місцевих ініціатив (громадськими організаціями, проектною діяльністю), відвідання ЦНАПу, міні-ГЕС що відновлюється, кооперативного елеватора, об’єктів соціальної сфери що відбудовуються.

Час оприлюднення: 14 листопада 2017 р.

Виконавець: Бойко В.М.

конт. тел.: (0462) 676-052

Застосування нових медіа у публічному адмініструванні

Про застосування нових медіа в роботі органів державної влади та місцевого самоврядування йдеться під час семінару, який проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 14 – 15 листопада для заступників голів райдержадміністрацій, міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського з гуманітарних питань.

Учасники семінару мають нагоду ознайомитися з особливостями формування і просування бренду, PR органу влади; принципами і методами побудови ефективних комунікацій та особливостями створення контенту. Увага слухачів звертатиметься на навички та інструментарій при роботі з новими медіа; специфіку аудиторії нових медіа і канали комунікації та використання комунікаційних сервісів в мережі Інтернет.

Окрім цього, обговорюватимуться питання інформаційної безпеки; практичні аспекти реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації» та «Про інформацію»; складові системи електронної взаємодії органів виконавчої влади; культури усного та писемного ділового мовлення (електронне листування).

Час оприлюднення: 14 листопада 2017 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052

Дисципліна та контроль у діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Тематичний короткотерміновий семінар з питань дисципліни та контролю в органах влади проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 14 – 15 листопада 2017 р. Участь в семінарі беруть працівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, працівники виконавчого апарату Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад, об’єднаних територіальних громад, на яких покладено обов’язки щодо здійснення контролю.

Учасники навчання отримають практичні поряди щодо підготовки актів органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування (розпорядчих документів, протоколів, доручень, листів); належного виконання законодавства про доступ до публічної інформації та удосконалення системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та станом реагування на запити, звернення, листи депутатів усіх рівнів.

Також мова йтиме про інформаційні технології в державному управлінні. (комп’ютеризація документообігу в органі влади); культуру усного та писемного ділового мовлення посадовців; тайм-менеджмент як технологію організації робочого часу; симптоми та шляхи подолання синдрому професійного вигорання.

Час оприлюднення: 14 листопада 2017 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052