Запрошуємо до участі у конференції «Розумовські зустрічі»

14 – 15 грудня 2017 р. в Чернігові проходитиме VІ науково-практична конференція «Розумовські зустрічі». Ініціатори – Сіверський центр післядипломної освіти та Сіверський інститут регіональних досліджень, підтримали фонд Ганса Зайделя, Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування, облдержадміністрація та обласна рада. Традиційно розглядатимуться три напрямки: реформування державної служби; реформування органів місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування, децентралізація;  історичний досвід (світовий та вітчизняний) державного управління. Перший день – пленарні та секційні засідання, другий – виїзне – до м. Батурин.

Очікується, що крім вітчизняних фахівців, цього року з доповідями виступатимуть представники Білорусі, Польщі, Німеччини, США, інших країн. За підсумками друкуватиметься збірник доповідей та виступів у щорічнику «Розумовські зустрічі».

Заявки для участі та тексти  наукових статей надсилати на адресу: chcppk@gmail.com

Реєстрація для участі у конференції також можлива в онлайн-режимі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4ZMEyN0H90e2kVvpT3mT6GZZeERSnboXrZoBZsyb95X6fNQ/viewform

За довідками звертатись за адресою: м. Чернігів, пр.-т Миру, 43, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Тел.: (0462)676-052,  (0462)774-312, (067)4617386