Навчання землевпорядників сільських, селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад

За професійною програмою підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів  27 листопада – 1 грудня 2017 р. проходило навчання землевпорядників сільських селищних рад сільських, селищних, міських рад (міст обласного та районного підпорядкування), об’єднаних територіальних громад (ІІ сесія).

Землевпорядники ознайомилися  з порядком визначення форм власності та механізмами реалізації права власності на землю громадянами; вирішення земельних спорів, встановлення земельних сервітутів під розміщення тимчасових споруд та МАФів.  Водночас розглядалися методичні засади складання проектів формування землеволодінь та землекористувань; оренди земель як важливої складової розвитку земельних відносин і соціального захисту селян та створення громадських пасовищ; актуальні питання щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки.

Далі йшлося про засади благоустрою населених пунктів та територій; методику оподаткування земельних ділянок для фізичних та юридичних осіб; ведення Державного земельного кадастру; питання екологічної безпеки при використанні земель; порядок видалення зелених насаджень та розробку генеральних планів населених пунктів. Також висвітлювалися положення ЗУ «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію»; можливості використання альтернативних джерел енергії Чернігівської області та повноваження органів місцевого самоврядування у забезпеченні громадського порядку та дотриманні правил пожежної безпеки у територіальній громаді. На завершення навчання відбулося обговорення випускних робіт та тестування слухачів на предмет знань, отриманих впродовж двох сесій.

 

 

Час оприлюднення: 29 листопада 2017 р.

Виконавець:Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052