Основні аспекти організації роботи виконкому ради ОТГ вивчали в Куликівському районі

Центр підвищення кваліфікації кадрів у рамках підвищення кваліфікації працівників виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади, старост, депутатів Куликівської селищної ради провів виїзний семінар-тренінг на тему: «Організація роботи виконкому ради об’єднаної територіальної громади та діловодства».

      У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяла участь Куликівський селищний голова Халімон Наталія Миколаївна, яка акцентувала увагу на значимості теми семінару як для працівників виконкому об’єднаної територіальної громади, так і для старост старостинських округів та депутатів селищної ради.

      Під час семінару, Гаврилко Микола Петрович – начальник відділу обліку, відчуження та управління майном обласної ради Управління комунального майна обласної ради та Нетреба Олександр Іванович – начальник відділу орендних відносин та організації розрахунків Управління комунального майна обласної ради розповіли присутнім про повноваження органу місцевого самоврядування у сфері володіння, користування та розпорядження об`єктами комунальної власності.

Актуальними для посадовців були питання, що стосувалися організації діяльності виконавчого комітету  ради: структури виконавчого органу ради; регламенту та планування роботи органу місцевого самоврядування; підготовки та проведення засідань виконкому та сесій;  роботи постійних депутатських комісій. Про це йшлося у виступі Негоди Олександри Іванівни – заступника начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради.

Про основні завдання та організацію роботи з документами в органах місцевого самоврядування розповів Підгайний Петро Михайлович – заступник директора Центру, магістр державної служби.

Час оприлюднення: 25 січня 2018 року.
Виконавець: Підгайний П.М.
конт. тел.: (0462) 676 052