Організація та основні напрями роботи відділів (секторів) культури та туризму

Тематичний короткотерміновий семінар щодо організації роботи відділів (секторів) культури та туризму проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 26 по 27 квітня. На семінарі присутні начальники відділів культури та туризму райдержадміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад, виконавчих апаратів рад об’єднаних територіальних громад.

Участь у відкритті заходу взяла заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Любов Белінсон, яка в своєму виступі звернула увагу на основні положення нормативно-правової бази у сфері культури і туризму, національностей та релігій, а також питання фінансування закладів культури. Подальше обговорення стосувалося організації роботи закладів культури в об’єднаних територіальних громадах; розвитку музейної галузі в Чернігівській області; особливостей розвитку релігійного життя в області.

Окрім цього, висвітлюватимуться проблемні питання функціонування бібліотечної системи районів і міст області; напрямки діяльності, основи пам`яткоохоронного законодавства, виклики сьогодення щодо охорони культурної спадщини; стан та перспективи розвитку туристичної галузі; шляхи позиціонування туристичного потенціалу на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг. А під час практичних занять учасники семінару дізнаються про роль іміджу для органу публічної влади, найпоширеніші інструменти комунікації, інформування цільових аудиторій через Інтернет та значення грамотності як показника професіоналізму державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Час оприлюднення: 26 квітня 2018 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052