Соціально-психологічні аспекти діяльності працівників органів влади

    Тематичний короткотерміновий семінар, що стосується соціально-психологічних аспектів діяльності працівників органів влади проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 4–5 вересня 2018 р. Участь у навчанні беруть спеціалісти апарату, об’єднаних територіальних громад, виконавчого апарату та управління комунального майна обласної ради.

          У програмі семінару – серія практичних занять та тренінгів, під час яких йдеться про психологічні особливості процесу управління в умовах змін; лідерство як соціально-психологічний феномен; вербальне спілкування та культуру ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання посадовця. Водночас увага присутніх звертається на особливості невербальної комунікації в діловому спілкуванні; вимоги до ділової етики працівників органів влади; застосування критики та компліментів та види маніпуляцій, які трапляються у діловому спілкуванні.

          Учасники зустрічі отримають практичні поради щодо тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування; профілактики та методів подолання конфліктних ситуацій та синдрому професійного вигорання в роботі працівників органів влади.

      Час оприлюднення: 5 вересня 2018 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676 052