Як уникнути корупційних ризиків у роботі службовців органів влади, –

      навчали викладачі Центру підвищення кваліфікації кадрів під час виїзного семінару-тренінгу «Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування», проведеного на базі Борзнянської райдержадміністрації 4 вересня 2018 р. для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців місцевих органів виконавчої влади та інших категорій слухачів району.

    У відкритті семінару-тренінгу взяла участь керівник апарату Борзнянської РДА Ірина Ткаченко, яка відзначила актуальність обраної теми та підкреслила необхідність проведення таких семінарів з метою підвищення рівня обізнаності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з новим антикорупційним законодавством.

       Учасники семінару ознайомилися з вітчизняним та зарубіжним досвідом боротьби з корупцією; обговорювали положення ЗУ «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів, в яких йдеться, зокрема, про відповідальність за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень; передумови виникнення та шляхи врегулювання конфлікту інтересів. За підсумками роботи усі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

      Час оприлюднення: 5 вересня 2018 року.
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (0462) 676 052