Обмін досвідом – шлях до удосконалення

12 вересня ц.р. у рамках другого заняття за програмою постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад провів виїзне заняття у Менському районі.

Практичні заняття для учасників семінару розпочалися із ознайомилися з роботою Менської райдержадміністрації. Відкрив заняття та проаналізував соціально-економічну ситуацію на Менщині голова райдержадміністрації Валерій Щукін. Він, зокрема, зазначив, що економіка району вже другий рік поспіль демонструє позитивну динаміку. Водночас є питання щодо її структури тощо.

Керівник апарату Менської райдержадміністрації Вікторія Неруш ознайомила присутніх із стилем, формами та методами роботи, проаналізувала  якісний та кількісний склад державних службовців, розповіла про актуальні питання в кадровій діяльності, про планування роботи та проведення організаційно-масових заходів у райдержадміністрації.

Аналіз проблем та досягнень, досвід роботи на конкретних прикладах – усе це викликало живий діалог учасників виїзного заняття.

Надалі в форматі зустрічі за «круглим столом» керівники апаратів райдержадміністрацій, керуючі справами виконкомів міських рад обмінялися думками щодо поточної діяльності.

Чи не найболючіший блок питань – взаємодія з виконкомами об`єднаних територіальних громад. У зв`язку з цим висловлювалося побажання до керівництва держави – як можна швидше розмежувати повноваження, аби уникнути нікому не потрібного дублювання функцій та визначитися з майбутньою структурою субрегіонального рівня.

Згодом учасники виїзного заняття відвідали низку об`єктів соціально-культурної сфери району (як діючі, так і потенційні), обговоривши на їх прикладі можливості для розвитку території, зокрема, туризму.

Час оприлюднення: 13 вересня 2018 р.

Виконавець: Бойко В.М., Підгайний П.М.

конт. тел.: (0462) 676 052