Розвиток фізичної культури, спорту та молодіжної політики в умовах децентралізації

В рамках проведення тематичного короткотермінового семінару «Розвиток фізичної культури, спорту та молодіжної політики в умовах децентралізації» в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 4-5 жовтня 2018 р. зібрались працівники структурних підрозділів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій, відповідальні за роботу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Під час тематичних зустрічей обговорюються нагальні питання планування молодіжної політики і національно-патріотичного виховання, розвитку фізичної культури і спорту в громадах.

Спеціалісти Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації говорять про пріоритети державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання в громадах; розвиток спортивної інфраструктури в умовах децентралізації; аспекти роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл; порядок проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення, організації оздоровлення та відпочинку дітей. Також висвітлюються питання механізмів та інструментів забезпечення гендерної рівності у суспільстві, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Спеціалісти КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради звернуть увагу присутніх на практичні аспекти та інноваційні механізми залучення молоді до процесу ухвалення рішень, участі у громадському житті, необхідності організації молодіжного простору, створення молодіжних центрів у громадах.

Час оприлюднення: 5 жовтня 2018 р.

Виконавець: Левченко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676 052