Як громада може залучати інвестиції та працювати з інвестором

   Тематичний короткотерміновий семінар з питань залучення інвестицій в громади розпочався у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для працівників апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад. До участі в навчанні запрошені спеціалісти Управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації, Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, Чернігівського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», ГО «Центр сприяння розвитку громад».

    Під час семінару 7 – 8 листопада розглядатимуться питання економічного розвитку та конкурентоспроможності територій, створення умов для залучення інвестицій, підготовки інвестиційних пропозицій, формування інструментів залучення інвестицій, маркетингу територій, стандартів обслуговування та професійного супроводу інвестора. Окрім цього, слухачі ознайомляться з польським досвідом роботи з інвесторами.

  Учасники зустрічей обговорюватимуть аспекти залучення бюджетних та позабюджетних коштів для розвитку громад, зокрема, у розвиток агросектору.

     Час оприлюднення: 7 листопада 2018 р.

     Виконавець: Левченко Н.

     конт. тел.: (0462) 676 052

Забезпечення ефективності запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування

   Тематичний короткотерміновий семінар з питань запобігання корупції пройшов у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 7 листопада 2018 р. Участь у семінарі взяли працівники апаратів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, апаратів райдержадміністрацій, виконавчих апаратів районних рад, структурних підрозділів облдержадміністрації.

    Учасники семінару ознайомилися з вітчизняним та зарубіжним досвідом боротьби з корупцією; положеннями сучасного антикорупційного законодавства України (ЗУ «Про запобігання корупції») та інших нормативно-правових актів. Мова йшла про особливості відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень; передумови виникнення, врегулювання конфлікту інтересів; психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та місцевого самоврядування.

   Час оприлюднення: 7 листопада 2018 року.
Виконавець: Казіміров Д.
конт. тел.: (0462) 676 052