Організація роботи зі зверненнями громадян, забезпечення доступу до публічної інформації

    Тематичний короткотерміновий семінар з такою тематикою проходить у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 4–5 грудня 2018 р. Участь у навчанні беруть спеціалісти структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, працівники апаратів рад об’єднаних територіальних громад області, відповідальних за роботу зі зверненнями громадян.

       У програмі семінару – серія лекцій, практичних занять та конверсаторіумів, під час яких слухачі спілкуватимуться зі спеціалістами апарату облдержадміністрації, Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Центру розвитку місцевого самоврядування.

      Розглядатимуться практичні аспекти організації правової роботи в місцевих державних адміністраціях, роботи зі зверненнями громадян, забезпечення доступу до публічної інформації, у тому числі доступу громадськості до містобудівної документації. Обговорюватимуться питання юридичної відповідальності за порушення норм законів України «Про звернення громадян» і «Про доступ до публічної інформації». Слухачі матимуть можливість поспілкуватись з приводу реалізації в громадах правопросвітницького проекту «Я маю право». Учасники зустрічі отримають практичні поради щодо налагодження взаємодії влади і громади з метою реалізації бюджету участі.

        Час оприлюднення: 4 грудня 2018 р.

Виконавець: Левченко Н.

конт. тел.: (0462) 676 052