Сільський розвиток та сільське господарство

   Тематичний короткотерміновий семінар з питань розвитку сільських територій та сільського господарства проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 4 по 5 грудня 2018 р. До участі в семінарі запрошені старости об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

     Програмою семінару запланована серія тематичних зустрічей та практичних занять, під час яких порівнюватимуться тенденції вітчизняного сільського розвитку та відповідний європейський досвід; обговорюватимуться малі форми сільськогосподарського підприємництва на селі; перспективи створення кооперативів на селі та несільськогосподарське підприємництво.

   Увага присутніх звертатиметься на засади сталого сільського розвитку (інноваційність та екологічні аспекти); розмежування повноважень щодо розпорядження землями за межами населених пунктів, порядок передачі у користування водних об’єктів та можливості області із забезпечення високорепродуктивним насінням зернових культур, картоплі та насінням трав.

  Практичний блок навчання стосуватиметься економічних аспектів та конкурентоспроможності у розвитку сільських територій. Йтиметься про інвестиційний клімат, інвестиційну нерухомість та особливості підготовки інвестиційних пропозицій.

            Час оприлюднення: 4 грудня 2018 р.

Виконавець: Казіміров Д.

конт. тел.: (0462) 676 052