Вийшов п’ятий номер збірника наукових праць «Розумовські зустрічі»

 

     В Чернігові побачив світ п’ятий номер збірника наукових праць «Розумовські зустрічі». В його основі – матеріали доповідей з міжнародної конференції «Шості “Розумовські зустрічі”», що проходила в Чернігові 14 – 15 грудня 2017 р. Публікації у збірнику охоплюють питання розвитку державної служби, децентралізації влади та територіальної реформи в Україні, вітчизняний та зарубіжний досвід організації державного управління та місцевого самоврядування.

           Нагадаємо, що видання «Розумовських зустрічей» покликане об’єднувати здобутки фахівців з теорії та практики у сфері державного управління та місцевого самоврядування; підвищувати рівень обізнаності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та громадян, які цікавляться історією та сучасним розвитком державного будівництва в Україні. Також публікація цих матеріалів має на меті відновлення історичної та національної пам’яті, інформування населення про результати досліджень щодо становлення адміністративно-територіального устрою та системи владних інституцій України, реформування системи державного управління та місцевого самоврядування.

     Cпівзасновниками видання є Сіверський центр післядипломної освіти, Інститут законодавства Верховної Ради України, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Сіверський інститут регіональних досліджень.

   Випуск наступного номера збірника запланований за результатами міжнародної науково-практичної конференції «VIІ “Розумовські зустрічі”», яка проходитиме 13 – 14 грудня 2018 р. у Чернігові та Ніжині.

         Час оприлюднення: 4 грудня 2018 р.

         Виконавець: Казіміров Д.В.

         конт. тел.:  (0462) 676-052